Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyUtajované HTC bude mít osm jader, velký displej a bude stát 6...

Utajované HTC bude mít osm jader, velký displej a bude stát 6 600 korun

HTC připravuje nový chytrý telefon střední třídy s osmijádrovým procesorem od firmy MediaTek. Informují o tom čínské technologické servery.

Prozatím není jasné, jak se nový model bude jmenovat. Dle dostupných zpráv ale bude vybavený procesorovou jednotkou obsahující osm jader mikroarchitektury Cortex-A7 z dílen MediaTeku.

Ze známých parametrů dále zaujme displej s úhlopříčkou 5 palců a HD rozlišením (720 × 1 280 bodů). Hlavní fotoaparát bude osmimegapixelový a mohl by zvládnout pořizovat Full HD video. Telefon má používat systém Android ve verzi 4.3 Jelly Bean s prostředím Sense 5.5. Kapacita uživatelské paměti není známá a zatím nevíme ani to, zda jsou podporovány paměťové karty.

Jisté naopak je, že nové HTC bude nabízeno v pestrých barvách. K dispozici bude červená, tyrkysová, žlutá a oranžová verze. Cena by se měla pohybovat okolo 240 eur, v přepočtu zhruba 6 600 korun.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/mediatekHTC/“/]

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře