Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyTable Top Racing: Zábavné závody angličáků po stolech

Table Top Racing: Zábavné závody angličáků po stolech

Závody malých autíček, to je věc! Vaším cílem je zajet kolo v co nejkratším čase a ujet všem soupeřům. Jezdit budete na stolech, na kterých jsou poházené různé předměty, proto si dejte pozor, ať se nevybouráte!

Nová hra Table Top Racing vás přenese na závody malých autíček konajících se třeba právě na vašem stole na verandě. Kromě samostatných závodů je tu také šampionát.

Jak už to tak bývá, začínáte s tou největší „šunkou“, postupem času si ji ale můžete dovybavit nebo si odemknout nová vozítka. Nákup probíhá přes virtuální měnu, kterou si vyděláte závoděním nebo směníte za reálné peníze.

S autíčkem se budete prohánět po celkem osmi stolech. Čeká na vás kličkování mezi knihami, sklenicemi a dalšími předměty. A do toho jsou tu i protivníci, kteří vám nic nedají zadarmo.

Závody Table Top si můžete stáhnout do zařízení s Androidem a iOS. Na vývoji hry se podílel i autor legendární série futuristických vznášedel WipeOut.

Co na vás čeká?

  • 17 automobilů, které můžete vylepšit
  • 8 skvělých tratí
  • 30 a více speciálních události
  • 6 unikátních herních režimů

[appbox googleplay com.playrisedigital.ttr]

[appbox appstore id575160362]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře