Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyUPC o prázdninách zákazníkům zdarma zrychlí internet

UPC o prázdninách zákazníkům zdarma zrychlí internet

Všem zákazníkům se stávajícími rychlostmi do 60 Mbit/s poskytovatel zrychlí internet na 120 Mbit/s. Zákazníci, kteří už rychlostí 120 Mbit/s surfují, budou mít příležitost na dva měsíce vyzkoušet nejrychlejší internet 240 Mbit/s. Pro zvýšení rychlosti je třeba modem restartovat, a to kdykoliv od 1. července. Zpět na původní výši se rychlost připojení vrátí automaticky s posledním dnem prázdnin 31. 8. 2015.

V rámci podobné akce, kterou UPC pořádalo v minulém roce, vzrostla průměrná rychlost stahování o 72 % z 22 Mbit/s na 38 Mbit/s. Největší nárůst při loňském zrychlení internetu byl u zákazníků UPC zaznamenán u průměrné rychlosti uploadování, a to o celých 143 %. Před zrychlením byla průměrná rychlost 3,7 Mbit/s, po zrychlení dosáhla 9 Mbit/s.

Letos očekává UPC ještě lepší čísla: „Průměrná rychlost mezi zákazníky UPC bude do konce roku minimálně 70 Mbit/s. Stahování, surfování nebo hraní nejnovějších her na několika zařízeních současně při takové rychlosti není žádný problém,“ vysvětluje výhody rychlého internetu Jan Kohout.

Podrobné informace o akci UPC naleznete na www.upc.cz.

crop-727959-upc

Zdroj: UPC

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře