Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyUniverzity se bojí podvádění, na zkouškách zakazují hodinky

Univerzity se bojí podvádění, na zkouškách zakazují hodinky

S tím jak se rozrůstají možnosti technologií, rozrůstají se i obavy o to, aby nebyly k něčemu zneužité. V minulosti tak při zkouškách na vysokých školách byly zakázány kalkulačky a telefony a nyní přichází řada i na hodinky.

Samozřejmě rozeznat chytré hodinky od těch klasických je v některých případech velmi těžké, vzpomeňme například na LG G Watch R (na obrázku níže). Jedna univerzita v Londýně se proto rozhodla zakázat hodinky plošně. Ať už tedy máte na ruce digitálky z Vietnamské tržnice, nebo hodinky klasické mechanické, na zkoušky tam s nimi nesmíte.

Omezení hodinek na zkouškách je v tuto chvíli celkem kontroverzní, na druhou stranu se tomu však nemůžeme divit. V mém okolí se vyskytují hned dva lidé, kteří díky hodinkám složili už několik testů a zkoušek, a určitě i mezi vámi se tací pohybují. Zanedlouho by se navíc na trh měly dostat hodinky Apple Watch, jimž je prorokováno, že rozpoutají masivní zájem o tuto elektroniku, a pak samozřejmě hrozí, že podvádění u zkoušek nebude výjimečné, ale že se během nich bude podvádět plošně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZdroj: Phone Arena

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře