Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyUnikly další obrázky Nokie Normandy se systémem Android

Unikly další obrázky Nokie Normandy se systémem Android

V noci na dnešek na web unikly další dva obrázky telefonu Nokie s Androidem. První ukazuje možný vzhled proprietárního launcheru a druhý prozrazuje, že výrobce bude nový model prodávat v několika barevných variantách.

První chytrý telefon Nokie se systémem od Googlu by měl být levný a podporovat funkci dual SIM. Přítomnost dvou slotů pro SIM znovu potvrzuje další obrázek, který se před několika hodinami objevil na internetu.

Důležitou a (novou) informací je pro nás vzhled upraveného launcheru (Android v Nokii Normandy zůstane skryt za firemní nadstavbou). Někoho možná ale odradí svou jednoduchostí. Druhý obrázek vyobrazuje chystaný telefon v několika živých barvách.

Podle nepotvrzených zpráv má nová Nokia mít procesor Qualcomm Snapdragon 200 a displej s nepříliš vysokým rozlišením FWVGA 854 × 480 pixelů. Fotoaparát bude pětimegapixelový.

nokia-normandy-applauncher

gsmarena_001Zdroj: 1 2

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře