Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyLG G2 se špatně prodává, přesto se do prodeje chystá zlatá verze

LG G2 se špatně prodává, přesto se do prodeje chystá zlatá verze

O slovo se svým zlatým smartphonem hlásí i společnost LG. Nová verze vrcholného G2 doplní základní bílý a černý model. Výbavou se novinka od běžného provedení nijak neliší a znovu nabídne prvotřídní hardware a obří zářivý displej.

Vzhledem k tomu, že nové provedení modelu LG G2 bylo odhaleno na serveru určeném pro zákazníky z Tchajwanu, není jasné, zda bude zlatá varianta v prodeji i na evropských trzích. Časem snad ano.

Zlaté LG G2 s 16 GB paměti má doporučenou cenu 14 900 juanů (366 eur). Za 32GB model tamní zákazníci zaplatí 16 900 juanů (413 eur).

LG G2 stále patří na absolutní světovou špičku, i když podle dostupných informací jsou jeho prodeje nízké a tak daleko za očekáváním výrobce.

O pohon smartphonu se stará procesor Qualcomm Snapdragon 800 se čtyřmi jádry o taktu 2,26 GHz, RAM jsou k dispozici 2 GB a nechybí ani kvalitní třináctimegapixelový fotoaparát.

G2Zdroj: eprice

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře