Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyUltratenký Huawei Ascend P7 vstupuje na český trh

Ultratenký Huawei Ascend P7 vstupuje na český trh

Na českém trhu se začal prodávat stylový smartphone Huawei Ascend P7. Ve volné distribuci jej v černé a bílé verzi seženete za cenu 9 990 Kč vč. DPH. Operátor Vodafone nabízí telefon zatím jen v černé barvě.

Nový smartphone v české kotlině stále populárnější čínské značky, který byl oficiálně představen 7. května v Paříži, navazuje na velmi úspěšný model Ascend P6. Oproti svému předchůdci nabízí vyšší výkon, díky podpoře LTE ultrarychlou konektivitu a ještě preciznější zpracování.

Huawei Ascend P7 má ve výbavě pětipalcový displej s Full HD rozlišením 1 080 × 1 920 px, výkonný přední fotoaparát s rekordním rozlišením osm megapixelů, třinácti megapixelový zadní fotoaparát, 16 GB interní paměti a nejnovější uživatelské rozhraní Emotion UI 2.3. Smartphone je tenký jen 6,5 mm, což znamená, že se může pyšnit titulem nejštíhlejšího LTE mobilu na trhu.

Zahájení prodeje nové vlajkové lodi Huawei podpoří v průběhu června a července na českém trhu vůbec první reklamní kampaň Huawei. Komunikace modelu Ascend P7 bude ve vybraných médiích spojena s osobou hokejisty Jaromíra Jágra.

Huawei Ascend P7_Groupshot_Product photo_EN_JPG_20140410_

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře