Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyLego Fusion pro iOS a Android si zahrajete pouze ve spojení s...

Lego Fusion pro iOS a Android si zahrajete pouze ve spojení s LEGO kostičkami

LEGO ohlásilo novou hru pro iOS a Android, která dostala název Lego Fusion. Bude fungovat na podobném principu jako sběratelská hra Skylanders.To znamená, že hra je rozdělena na dvě části – aplikaci a LEGO kostičky. Aplikaci si na svůj mobil budete moci stáhnout zcela zdarma, abyste si však hru zahráli, budete si k ní muset pořídit speciální LEGO kostičky, které do hry budete skenovat prostřednictvím fotoaparátu v telefonu. Sada speciálních LEGO kostiček vás vyjde na $35.

První hra Lego Fusion bude městský simulátor Town Fusion. V něm hráči budou mít za úkol stavět město tak, aby byly jeho obyvatelé šťastní. Další hrou ze série Lego Fusion pak bude závodní hra Create & Race. V ní si hráči pro změnu budou stavět různé modely automobilů.

Lego Fusion bude k dispozici ještě toto léto. Tedy alespoň v Americe. Uvidíme, za jak dlouho se ukáže i na pultech našich obchodů.

lego-fusion

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře