Pátek, 28 června, 2024
DomůNovinkyUkázka toho nejlepšího, co nabízí supertelefon LG G2

Ukázka toho nejlepšího, co nabízí supertelefon LG G2 [video]

Je tomu teprve několik týdnů, co LG představilo nový chytrý mobil G2. Telefon, který se parametry řadí mezi absolutní špičku současných smartphonů, disponuje nejen skvostným hardwarem, ale také řadou chytrých softwarových funkcí. Jednou z největších zajímavostí jsou však tlačítka umístěná na zádech.

Telefon s Androidem 4.2.2 Jelly Bean používá velmi výkonný procesor Snapdragon 800 s taktem 2,26 GHz. Paměť RAM je zastoupena kapacitou 2 GB a displej s rozlišením 1920 × 1080 pixelů má úhlopříčku 5,2 palce, je tedy o něco málo větší než v případě Galaxy S4 či Xperie Z.

Fotoaparát špičkového LG nabízí optickou stabilizaci obrazu a je schopný pořizovat fotografie v maximálním rozlišení třináct megapixelů. Smartphone také zvládne přehrávat a zpracovávat zvuk ve vysoké kvalitě, tedy se vzorkováním 24bit a rozsahem 192 kHz.

Mezi softwarovými funkcemi pak najdeme vychytávky Slide Aside (vylepšený multitasking; aplikaci odsunete mimo displej tahem tří prstů) a Knock On (dokáže vzbudit telefon pouhým poklepáním na displej).

Všechny přednosti smartphonu G2 LG představuje v novém krátkém videu, na které se nezapomeňte určitě podívat.

Zdroj:  PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře