Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyVydrží sprchu i ponoření pod hladinu. Nyní tablet Xperia Tablet Z dostává...

Vydrží sprchu i ponoření pod hladinu. Nyní tablet Xperia Tablet Z dostává také Android 4.2.2 Jelly Bean

Špičkový tablet, se kterým se můžete beztrestně vykoupat, dostává novější verzi operačního systému Android, která přináší spoustu vylepšení. Uživatelé se mohou např. těšit na rychlejší odezvu systému, podporu paměťových karet až do velikosti 64 GB a mnoho dalšího.

Tablet, který výrobce Sony představil v únoru na veletrhu MWC, má extrémně tenké tělo, které je navíc voděodolné (přístroj splňuje specifikace stupně krytí IP55 a IP57).

Výkonný procesor doplňuje solidní porce uživatelské paměti včetně slotu na paměťové karty, 2 GB RAM a 10,1″ IPS displej s rozlišením 1920 × 1200 pixelů.

Android 4.2.2 Jelly Bean přináší majitelům LTE verze tabletu nové rozmístění softwarových tlačítek, přestěhování notifikační lišty zespodu na horní část obrazovky, podporu služby MyXperia sloužící k lokalizaci zařízení a podporu více uživatelských účtů, a také vylepšenou funkcionalitu widgetů, které lze nyní přidávat i na zamykací obrazovku.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/tabletz422/“/]

Zdroj: AndroidPolice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Update vyšel pro verzi s LTE, verze s WiFi dostane update během píětích pár dnů / týdnů …

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře