Spanking Meter 2.0: Plácání holek po zadku nebylo nikdy tak zábavné


Spanking Meter 2.0: Plácání holek po zadku nebylo nikdy tak zábavné

Nadějné české studio Kreatur vydalo aktualizovanou verzi aplikace Spanking Meter. Nejzásadnější změnou je, že vývojáři přidali zvuky. Aplikace se dá tedy nyní použít i jako ozvučený kanadský žertík, kdy plácnete holku po zadku a mobil zapiští au. No zkrátka dodalo to aplikaci šťávu, která jí přeci jen trochu chyběla.

Spanking Meter ve verzi 2.0 přináší také export uložených dat do e-mailu a možnost vypnutí/zapnutí jednotlivých čidel – to je důležité zejména proto:

a) Vypnutí čidla magnetického pole, což se hodí, když chcete Spanking Meter použít v místnosti s velkým magnetickým polem. Pro normálního uživatele to znamená, že Spanking Meter trigruje spolehlivěji, ale skóre je méně přesné.

b) Vypnutí čidla vzdálenosti – vývojáři zjistili, že některé horší vzdálenostní čidla nereagují na vzdálenost, když jsou namířena na některé látky. Jedná se hlavně o černé látky (konkrétně o černé legíny a o černou kůži). Nevýhodou vypnutého čidla je, že se mobil nemusí přiblížit k předmětu (v našem případě by to měl být ženský zadek), aby se plácnutí trigrovalo.

Aplikace Spanking Meter je na Google Play zdarma ke stažení. Vyžadován je operační systém Android ve verzi minimálně 2.2.

The app was not found in the store. 🙁

Meter

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.