Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyU O2 odstartovaly předobjednávky nového iPhone X

U O2 odstartovaly předobjednávky nového iPhone X

O2 spustí prodej nejnovějšího iPhone X v pátek 3. listopadu, tedy ve stejný den, kdy bude oficiálně dostupný v České republice. Operátor zákazníkům nabídne všechny paměťové a barevné varianty, tedy vesmírně šedou a stříbrnou.

Pro všechny zájemce připravil operátor O2 už tradičně možnost předobjednávek, které odstartovaly na webu www.o2.cz/chci-iphone-x. „Už po představení na zářiovém Key Note jsme dali zákazníkům možnost projevit o nový model telefonu iPhone zájem, a ten je ze strany jednotlivců i firemních zákazníků extrémní,“ popisuje Jindřich Fremuth, ředitel Komerční divize v O2.

Verzi 64 GB nabídne O2 za 29 995 korun, model s pamětí 256 GB pak za 34 495 korun. Kdo chce na koupi nového telefonu ušetřit několik tisíc, může donést svůj stávající iPhone do některé ze značkových prodejen. Specialisté operátora určí podle opotřebení jeho hodnotu a tu poté odečtou od ceny nového zařízení.

Spolu se zařazením nových modelů značky Apple do nabídky O2 snížilo ceny předchozích modelů až o 4 000 Kč. Od půlky listopadu tak například zařadí do nabídky model iPhone 6 32 GB za akční cenu 9 995 korun.

iPhone X bude možné zakoupit u O2 s řadou výhod:

Možnost dát na protiúčet starší modely iPhone a snížit si tak pořizovací cenu nového telefonu
Možnost zakoupení na splátky bez navýšení s nulovou akontací
Možnost pojištění proti poškození a krádeži
Pomoc s nastavením telefonu v rámci služby O2 Péče (např. nastavení emailu nebo zálohování dat do iCloud)
Možnost operativního leasingu pro firemní zákazníky
Pestrý výběr z příslušenství, které ochrání nový telefon (např. ochranné tvrzené sklo nebo zadní kryt)
Hovory ve vysoké kvalitě a s potlačením okolních ruchů, spojení do dvou vteřin a možnost telefonovat a datovat souběžně díky technologii VoLTE
Garance fungování nejrychlejšího internetu 4G LTE od O2, možnost surfovat rychlostí až 300 Mb/s, a to díky technologii 2CC a 3CC
Dvouletá záruka a servisní síť na celém území České republiky
Originální balení určené pro ČR (návody, nabíječka, atd.)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře