Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyTIp na nákup: prťavá kamerka do auta Car DVR za pár babek

TIp na nákup: prťavá kamerka do auta Car DVR za pár babek

V létě jsme vám přinesli tip na zlevněnou palubní kameru Xiaomi Mijia. Dnes pro vás máme další zajímavou nabídku, tentokrát jde o malou a cenově dostupnou kamerku IR Night Vision Car DVR. Ta se aktuálně dá na nákupním portálu Tomtop.com dočasně pořídit ve slevě za osm dolarů, tedy nějakých 180 korun.

Za tuto cenu dostanete kameru schopnou natáčet 140° obraz se zvukem v rozlišení 1 920 × 1080 pixelů za použití kodeku H.264, a to zejména díky CMOS snímači s objektivem o světelnosti f/2.0. Video můžete ihned přehrát na 2,4palcovém displeji.

Vestavěný G-senzor aktivuje režim nouzového záznamu v případě zjištění kolize. Samozřejmostí je podpora nočního vidění a funkce nahrávání ve smyčce s automatickým přepisem paměťové karty. Rozměry IR Night Vision Car DVR jsou pouze 63 × 70 × 14 mm.

IR Night Vision Car DVR se prodává v černém a modreém barevném provedení. Cena je stanovena na 14 dolarů, v případě zadání tohoto promo kódu (HTY6DWA) ale částka (u černé varianty) klesne na pouhých osm dolarů. A to už stojí za zvážení. Nakupovat můžete zde.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře