Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyTwitterový účet @evleaks ukončil činnost. „Všechno dobré musí jednou skončit,“ napsal Evan...

Twitterový účet @evleaks ukončil činnost. „Všechno dobré musí jednou skončit,“ napsal Evan Blass

Dobře informovaný zdroj úniků nepředstavených mobilů a tabletů, tedy twitterový účet @evleaks, končí po dvou letech svou činnost. Oznámil to jeho provozovatel, Evan Blass.

Byl to právě Evan, který jako první publikoval render skutečného vzhledu smartphonu HTC One (M7), který měl podle dřívějších snímků vypadat velmi odlišně nebo se s námi pochlubil o snímky Nexusu 5. Z poslední doby si pak zmínku zaslouží informace o chystaném tabletu Xperia Tablet Z2 a zejména fotografie dosud nepředstaveného Samsung Galaxy F. Nutno uznat, že ve velké většině případů se leaky tohoto internetového pramene ukázaly vždy jako pravdivé. Proto se není čemu divit, že Evanův účet sledovala většina webů o smartphonech, ale také amatérští nadšenci do mobilních technologií a samozřejmě zástupci výrobců. Na Twitteru má @evleaks v tuti chvíli 187 tisíc followerů.

Blass v letech 2005 až 2008 pracoval pro technologický web The Engadget. Známá je také jeho práce na projektu The Boy Genuis Report a spolupráce s magazínem PocketNow. Evan svou identitu na Twitteru prozradil v rozhovoru pro další americký server AndroidPolice. V exkluzivním interview se čtenáři mimo jiné také dozvěděli, že Evan trpí roztroušenou sklerózou. Spekuluje se, že právě ta je důvodem toho, proč s @evleaks skončil.

evan

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře