Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyChytré hodinky LG G Watch korodují. Výrobce chce problém vyřešit softwarovou aktualizací

Chytré hodinky LG G Watch korodují. Výrobce chce problém vyřešit softwarovou aktualizací

Majitelé LG G Watch si stěžují, že pětice dobíjecích pinů na spodní straně hodinek extrémně rychle koroduje a způsobuje jim nepříjemné podráždění kůže. Podle výpovědí některých z nich se problém objeví už po pár dnech používání. Výrobce problém uznal a slíbil nápravu.

Technická podpora LG majitelům G Watch, kteří si stěžují, vysvětluje, že se tak děje proto, že piny jsou pod mírným napětím i ve chvíli, kdy se hodinky nenapájí, čili nejsou připojené k dobíjecímu docku. Za korozi může kontakt pinů se slaným potem, vynikajícím elektrolytem. Podle výrobce problém vyřeší aktualizace firmwaru s číslem KMV78Y.

Po její aplikaci už by ke korozi pinů docházet nemělo, přičemž schopnost dobíjení hodinek nemá být nijak negativně ovlivněna.

nexusae0_2014-07-14-13.33.111 nexusae0_IMG_20140728_2243421

Zdroj: AndroidPolice

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

6 KOMENTÁŘE

  1. To sa mi to ako jedinemu zda cudne ze chybu chcu vyriesit sw patchom???? to ako chcu opravit?

    • „se tak děje proto, že piny jsou pod mírným napětím i ve chvíli, kdy se hodinky nenapájí“
      tohle by problém nebyl, ale pak ta kombinace s lidským potem způsobuje korozi. Update softwaru jednoduše upraví tu část s napájením pinů když to není potřeba.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře