Pondělí, 13 května, 2024
DomůRecenzeTo tu ještě nebylo! Gearbest rozjíždí vlnu letních promo akcí

To tu ještě nebylo! Gearbest rozjíždí vlnu letních promo akcí

Jeden z největších a nejsilnějších čínských nákupních portálů – Gearbest.com pro své příznivce připravil tento červen řadu opravdu zajímavých promo akcí, kterými chce podpořit letní nákupy. Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších, ve kterých můžete při rychlém nákupu získat obří slevy nebo při troše štěstí vyhrát i zařízení zdarma. Zajímavé bude sledovat také konkurenci, jak bude reagovat.

Buď mezi nejrychlejšími a získej monstrózní slevu na vybraná zařízení

V období od 14. do 16. června můžete zakoupit vybraná zařízení za opravdu lákavé ceny. Deset nejrychlejších kupujících zaplatí například za smartphone Elephone S3 pouhých 99,99 dolaru, za Bluboo X fire 2 jenom 39,99 dolaru. Tablet Teclast Tbook 11 může být váš za 139,99 dolaru. Kompletní výpis akčního zboží najdete na stránce akce. Pokud vás nabídka zaujala, nezapomeňte si nastavit budík na úterý 14. června, akce začíná v 19 hodin našeho času.

gb slevy 1

gb slevy 2

Nakup a získej zařízení zdarma

Každý, kdo v období od 2. června do 15. června nakoupí cokoliv v hodnotě minimálně 40 dolarů a vyplní své číslo objednávky na stránce akce, získá 3 pokusy na zatočení kolem štěstí. Každý může denně zatočit až 9x. Vyhrát můžete GB body, které lze použít ke snížení ceny dalšího nákupu, kupony na slevu v určitém sortimentu zboží a kupony na zařízení zdarma.

Získat zdarma můžete smartphony, tablet, sportovní kameru, chytré hodinky nebo kvadrokoptéru.

free gift

Extra kupon pro zařízení zdarma můžete také vyhrát v rámci slosování, které bude probíhat 13., 14. a 15. června. Pro zařazení do slosování stačí sdílet hashtag #GBSummerDiscount na Facebooku, Twitteru, Google+, Tumblr a VK. Podmínkou je vytvořený účet na Gearbestu, slosování není podmíněno nákupem.

Slevy při nákupu přes mobilní rozhraní a Android aplikaci

Gearbest se také snaží masivně propagovat mobilní rozhraní svých stránek, dostupné na adrese m.gearbest.com a svoji Android aplikaci.

[appbox googleplay com.globalegrow.app.gearbest]

Pro získání slevy 4 % (max 5 dolarů) při nákupu přes mobilní rozhraní a 5 % (max 10 dolarů) při nákupu přes Android aplikaci je zapotřebí provést platbu za objednávku přes PayPal nebo prostřednictvím PayPal platební karty. Tato akce probíhá od 13. do 17. června. Prvních 50 000 platících v uvedeném termínu přes PayPal navíc obdrží blíže nespecifikovanou bonusovou slevu.

Další akce na sebe určitě nenechají dlouho čekat.

gearbest1

Martin Polický
Martin Polický
Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře