Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyO2 spouští Datomat – místo, kde zákazníci získají data zdarma

O2 spouští Datomat – místo, kde zákazníci získají data zdarma

Operátor O2 na konci června spustí Datomat – místo, kde zákazníci jako odměnu za plnění různých výzev získají zdarma data navíc ke svému tarifu. Datomat odstartuje s jednoduchým úkolem – během letošních prázdnin najdou zákazníci O2 v každé půllitrové lahvi Coca-Cola a Coca-Cola Zero označené kampaňovou etiketou 50 MB mobilních dat. Pro jejich připsání stačí na webu www.datomat.cz vyplnit kód, který je pod víčkem.

„Poslední dva roky intenzivně pracujeme na pokrývání rychlým internetem 4G LTE, který je dostupný už na většině míst v České republice a zákazníkům přinášíme řadu možností, jak si rychlý internet užívat naplno. Díky Datomatu – místu, kde získají zdarma data navíc – budou moct sdílet ještě více zážitků z prázdnin prostřednictvím sociálních sítí, sledovat online videa nebo hrát online hry,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2, a dodává: „K tomu díky naší spolupráci s hudební službou Spotify budou moct poslouchat svou oblíbenou hudbu, aniž by jim poslech ubíral data z tarifu.“

1,5 GB dat na prázdniny zdarma

Akce s nápoji Coca-Cola bude probíhat od 28. 6. do 31.8. Na jedno telefonní číslo lze po dobu trvání kampaně uplatnit až 30 kódů z víček 0,5l PET Coca-Cola a Coca-Cola Zero. Každý zákazník O2 tak může získat v průběhu léta 1,5 GB mobilních dat zdarma. Data navíc mohou získat jak smluvní zákazníci, tak lidé využívající předplacenou kartu O2.

Data pod víčky jsou však pouze první akcí Datomatu, O2 totiž brzy zahájí i další výzvy.

o2-datomat---coca-cola-233188

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře