Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyTrust OMNI: powerbanka s USB-C a podporou Quick Charge 3.0

Trust OMNI: powerbanka s USB-C a podporou Quick Charge 3.0

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení Trust představuje powerbanku OMNI. Ta nabízí kapacitu 10 000 mAh, konektor USB-C a vysokorychlostní nabíjení Quick Charge 3.0.

Trust OMNI má rozměry 138 × 63 × 22 mm a hmotnost 277 gramů. Je vyvedena v matných odstínech šedé. Její decentní vzhled doplňuje tlačítko pro zapnutí a LED indikující stav baterie, případně probíhající napájení. Umožňuje rychlé nabíjení prostřednictvím portu USB-C s hodnotami 3 A / 15 W, resp. portu USB s integrovanou technologií Quick Charge 3.0 s výstupem až 18 W nebo nabíjení nekompatibilních zařízení standardním výstupem 2,4 A / 12 W. Zpětné nabíjení powerbanky je realizováno přes USB-C, resp. micro-USB s nabíjecím proudem 2,5 A. Samozřejmostí je ochranný systém pro bezpečné a rychlé nabíjení.

Kapacita 10 000 mAh ukrytá v pěti 2 000mAh článcích poskytuje energii pro až 40 hodin provozu mobilních telefonů a až 15 hodin provozu pro tablety, v závislosti na typu zařízení. Kromě dodatečné energie disponuje také praktickou svítilnou.

Trust OMNI je dostupná za doporučenou koncovou cenu 1 099 Kč s DPH. Součástí balení jsou kabely micro-USB a USB-C.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře