Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyPro nVidia Shield TV je dostupná hitovka Metal Gear Solid 2: Sons...

Pro nVidia Shield TV je dostupná hitovka Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty HD Edition

Společnost nVidia oznamuje dostupnost titulu Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty pro SHIELD TV. Kritikou oceňovaná hra je nově dostupná na Google Play Store.

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty HD Edition je nadčasová klasika mezi stealth akcemi, která definovala subžánr taktických špionážních her v roce 2001. Od úterý 22. srpna je nově dostupná i pro SHIELD.

HD edice obsahuje plnou hru Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty a VR mise. Titul vychází s časově omezenou 25% slevou za cenu 239 korun.

Ve hře se zhostíte dvou rolí: legendárního hrdiny jménem Solid Snake, který se vydává prozkoumat nákladní loď s novým prototypem zbraně Metal Gear, a Raidena, nováčka speciální jednotky Foxhound, jejímž úkolem je infiltrovat komplex Big Shell a zachránit amerického prezidenta ze zajetí záhadnou organizací Dead Cell.

[appbox googleplay jp.konami.mgs2hd.shield]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře