Pátek, 12 dubna, 2024
DomůRecenzeNejlepší české aplikace na Android TV? Tady jsou!

Nejlepší české aplikace na Android TV? Tady jsou!

Oproti začátkům Android TV, kdy se diváci museli spokojit jen s několika málo aplikacemi, si dnes mohou vybírat z daleko širší nabídky, přičemž slušný výběr je i mezi těmi ryze českými. V dnešním článku jsme tak pro vás vybrali ty nejzajímavější.

Lepší.tv

Lepší.tv je IPTV platforma, která na první pohled zaujme svou nízkou cenou. Za pouhých 189 Kč měsíčně nabízí divákům téměř 70 stanic včetně HD kanálů, zpětné přehrání až 30 dní a neomezené nahrávání. Majitelům televizoru s Android TV stačí pouze stáhnout aplikaci přes Google Play Store. Službu je možné využívat i na počítači a mobilních zařízeních.

Lepší.tv nabízí 28 kanálů v HD kvalitě. Všechny programy jsou v kódování H.265, které není náročné na rychlost internetu. Lepší.tv doporučuje svým uživatelům rychlost připojení 1,2 Mb/s pro standardní kvalitu a 3 Mb/s pro HD rozlišení. S aplikací můžete kdykoliv během vysílání zvolit pauzu, přetočit, na co nechcete koukat nebo si neomezeně nahrát jakýkoli pořad. Lepší.tv také nabízí sledování většiny pořadů nabízených 69 stanic až 30 dní zpětně. Oproti konkurenci, která nabízí zpětná přehrání pouze několik dní, máte s Lepší.tv výběr ze všech pořadů, které se odvysílali během posledního měsíce.

[appbox googleplay cz.tvprogram.lepsitv]

Kuki, Stream nebo TVProgram

Mezi další oblíbené české aplikace patří například služba Kuki, která umí kromě standardních funkcí, jako je hlídání začátku nebo nahrávání, pořad zastavit nebo vrátit na začátek. Pokud jste vlastníkem Android TV, můžete zdarma sledovat originální pořady internetové televize Stream.cz na velké obrazovce z pohodlí gauče. Další šikovnou aplikací pro Android TV je TVProgram.cz, která přináší velice přehledný televizní program s obrovskou databází stanic.

Android TV naleznete u televizorů řady výrobců, namátkou u LG, Philipsu nebo Sony.

[appbox googleplay com.stream.cz.app]

[appbox googleplay com.androidsk.tvprogram]

[appbox googleplay cz.seznam.tv]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře