Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyTranscend JetFlash 880 OTG: 64GB flash disk pro PC i smartphony

Transcend JetFlash 880 OTG: 64GB flash disk pro PC i smartphony

Společnost Transcend představuje flash disk JetFlash 880 OTG, který se vyznačuje podporou USB ve verzi 3.0 a je dostupný v maximální kapacitě 64 GB.

Zařízení samozřejmě splňuje svůj účel a díky standardu USB 3.0 je vhodné pro opravdu rychlé přesuny a kopírování dat, kromě toho však oplývá též portem microUSB 2.0.

Ten umožňuje přímé a snadné připojení k mobilnímu zařízení se systémem Android a podporou funkce OTG. Takové řešení je významně rychlejší a spolehlivější než spojení přes WiFi, Bluetooth nebo mobilní sítě.

JetFlash 880 je vyroben z kovu a díky použité technologii výroby COB (Chip On Board) má velmi malé rozměry (26,8 × 12,2 × 7,55 mm), je také velmi lehký (3 gramy) a plně odolný proti prachu a vodě.

Díky kombinaci konektorů microUSB, USB 3.0 a velké kapacitě až 64 GB je JetFlash 880 zajímavou volbou pro potřeby uživatelů, kteří hledají způsob, jak co nejrychleji přenášet velká data mezi mobilními zařízeními a počítači, navíc bez použití redukcí či kabelů.

Uživatelé mohou také využívat služeb aplikace Transcend Elite, která umožňuje pohodlnou správu souborů a jednoduché zálohování fotografií, filmů, dokumentů a jiných souborů nacházejících se v mobilním zařízení.

[appbox googleplay com.transcend.otg]

Doporučované maloprodejní ceny flash disku JetFlash 880 jsou: 350 Kč s DPH za verzi s 16 GB, 550 Kč za 32 GB a 1 050 Kč za 64 GB.

JetFlash 880

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře