Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyTp-Link TL-AC210: certifikovaný datový a napájecí kabel pro iOS zařízení

Tp-Link TL-AC210: certifikovaný datový a napájecí kabel pro iOS zařízení

Tp-Link uvedl na český trh USB kabel TL-AC210 pro dobíjení a synchronizaci přenosných zařízení Apple s rozhraním Lightning. Kabel získal certifikát MFi („Made for iOS“), který zaručuje stoprocentní kompatibilitu se zařízeními se systémem iOS.

Dobíjecí a synchronizační kabel TL-AC210 je metr dlouhý a sestává z 68 pocínovaných měděných vláken s nízkým odporem, a tedy minimálním poklesem napětí. Vyznačuje se vysokou odolností proti oxidaci, což zaručuje dlouhou životnost a stabilní kvalitu přenosu dat rychlostí až 30 MB/s. Vodiče jsou potažené PVC izolací a chráněné opletem, vnější plášť je z materiálu ABS. Kabel je testovaný na více než 7 000 ohybů a více než 10 000 připojení a odpojení konektoru. Zároveň je vybavený ochranou proti poškození zpětným proudem nebo přepětím.

Kabel je plně kompatibilní se všemi zařízeními značky Apple vybavenými portem typu Lightning, tedy iPadem 2. generace a novějším, iPhonem 5 a novějším, iPodem nano 7. generace a iPodem touch 5. a 6. generace. Novinka Tp-Linku nese logo MFi, které označuje oficiální licenci a schválení společností Apple.

Klíčové vlastnosti:

– Certifikát MFi – „Made for iPod“, „Made for iPhone“ a „Made for iPad“
– Kompatibilita se všemi zařízeními Apple s konektorem Lightning
– Praktická délka
– Odolné provedení z materiálu ABS
– Apple Authorization Chipset
– Vysoce kvalitní pocínované měděné vodiče

tp-link-tl-ac210-mfi-apple-iphone-ipad-ipod-sarj-kablosu-2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře