Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyApple slaví historický úspěch, prodal miliardu iPhonů

Apple slaví historický úspěch, prodal miliardu iPhonů

Prodeje telefonů s nakousnutým jablkem ve znaku sice klesají, ale podle Applu není žádný důvod k panice. Dokazuje to i oznámení, podle kterého firma prodala už více než miliardu iPhonů. Na setkání se zaměstnanci to uvedl šéf amerického výrobce Tim Cook.  

„iPhone se stal jedním z nejdůležitějších, nejúspěšnějších a nejvíce svět měnících produktů v historii. Stal se z něj víc než jen stálý společník. Minulý týden jsme překročili další milník, a to když jsme prodali miliardtý iPhone. Nikdy jsme si nedávali za cíl prodat nejvíc, ale vždy jsme si dávali za cíl prodávat ty nejlepší produkty, které činí rozdíl. Děkuji všem v Applu, kteří pomáhají každý den měnit svět,“ řekl šéf Applu.

iPhone první generace, který představil osobně Steve Jobs, se začal prodávat 29. června 2007, tedy o více než pět měsíců po své premiéře. Zatím poslední zástupce početné rodiny jablečných telefonů se jmenuje iPhone SE a firma jej veřejnosti poprvé ukázala 21. března letošního roku.

iPohne

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře