Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyTP-Link HA100: bezdrátový přijímač hudby pro přenos zvuku do audio systémů přes...

TP-Link HA100: bezdrátový přijímač hudby pro přenos zvuku do audio systémů přes Bluetoth

TP-LINK uvádí na český trh bezdrátový přijímač hudby s označením HA100 určený pro přenos zvuku z mobilních telefonů a tabletů vybavených rozhraním Bluetooth nebo NFC do libovolného audio systému.

Novinka HA100 umožňuje rozšířit libovolný audio systém nebo přenosný reproduktor o možnost bezdrátového přenosu zvuku pomocí rozhraní Bluetooth z počítačů, mobilních telefonů, tabletů a jiných zařízení. Její nespornou výhodnou je možnost ovládat přehrávání na dálku přímo ze zdrojového zařízení, a to až na vzdálenost 20 metrů.

Přijímač HA100 lze připojit k jakémukoli systému vybavenému vstupním konektorem jack 3,5 mm nebo párem konektorů RCA (Cinch). Kompatibilní je se všemi zdrojovými zařízeními, které podporují Bluetooth profil A2DP pro bezdrátový přenos stereo zvuku. Párování je velmi jednoduché také u přístrojů vybavených funkcí NFC, kdy stačí obě zařízení k sobě přiložit či těsně přiblížit.

Přijímač hudby TP-LINK HA100 je na tuzemském trhu již k dispozici. Doporučená koncová cena je stanovena 629 Kč včetně DPH.

Klíčové vlastnosti:

  • Bezdrátové streamování hudby z chytrých telefonů a tabletů do jakéhokoli audio systému
  • Dosah až 20 metrů
  • Připojení přes Bluetooth 4.1 profilem A2DP nebo pomocí NFC
  • Standardní stereo konektor jack 3,5 mm nebo RCA (Cinch)
  • Paměť pro opakované automatické párování až s 8 zařízeními
  • Napájení pomocí standardního USB konektoru

HA100 HA100

Zdroj: TP LINK

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře