Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyTisková konference Motoroly bude 28. července. Co nás čeká?

Tisková konference Motoroly bude 28. července. Co nás čeká?

Motorola zve novináře na tiskovou konferenci, kterou uspořádá v úterý 28. července v americkém New Yorku. Na akci s podtitulem „Find your Moto perfect match“ by měla představit nové smartphony řady Moto X a Moto G.

A kdo ví, třeba se premiéry dočká i druhá generace chytrých hodinek Moto 360.

Nástupci populárních telefonů by měli projít mírnou evolucí. Z toho, co zatím víme, mají nabídnout lepší specifikace a zřejmě i nové užitečné funkce, které bude zastřešovat propracovaný hlasový asistent. O spekulovaných parametrech Moto G 2015 a Moto X 2015 si můžete přečíst tady a tady.

Co se týče nových hodinek Moto 360, tak ty mají mít podle dostupných zpráv ještě hezčí design než první generace a mají ještě více připomínat klasické náramkové hodinky. Také v jejich případě by mělo dojít k výměně hardwaru za novější a snad výrobce nezapomene do výbavy zařadit i baterii s pořádnou kapacitou, aby majitele hodinek příliš neomezovala.

Vše podstatné o novinkách Motoroly se dozvíme už za necelých čtrnáct dní.

motorola_perfect_match_2015Zdroj: 9to5google

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře