Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyGoogle Play: Aplikací týdne je hra pro malé děti Sago Mini Space...

Google Play: Aplikací týdne je hra pro malé děti Sago Mini Space Explorer

Google si znovu nasadil čepici Santa Clause a to znamená, že v rámci projektu „Free App Of The Week“ opět nabízí zdarma ke stažení další povedenou aplikaci. Tentokrát si pro nás nachystal hru pro nejmenší androiďáky – Sago Mini Space Explorer.

Náplní tohoto titulu je zábavné objevování vesmíru se psem Harveym ve skafandru, během kterého jsou děti nuceni reagovat na různé grafické a hudební podměty.

Hra je součástí známé série Sago Mini a běžně stojí v obchodě Play 69 korun. Protože ale nyní byla vyhlášena jako Aplikace týdne, můžete si ji pořídit úplně zdarma. Jak ale název napovídá, speciální akce nepotrvá věčně, proto pokud o roztomilé putování vesmírem máte zájem, měli byste si pospíšit.

Abyste za hru nemuseli platit, musíte jít přes speciální promo odkaz. Pokud byste ji vyhledali standardním způsobem v Google Play, museli byste za ni zaplatit 69 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře