Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMeiZu médiím rozeslal pozvánku na představení M2, společně s ní přišla i...

MeiZu médiím rozeslal pozvánku na představení M2, společně s ní přišla i stará Nokia 1110

Náznaky chystané spolupráce MeiZu a Nokie se v posledním týdnu stupňovaly. Nyní pravděpodobně dosáhly svého vrcholu. Novinářům byla rozeslána pozvánka na představení modelu M2, s níž přišla i legendární Nokia 1110. 

Nokia 1110 v pozvánce umí zobrazovat jen jednu jedinou věc – datum 29. 7., což je datum chystaného představení M2. Nokia 1110 na pozvánce by přitom neměla prozrazovat pouze stále zřejmější spolupráci MeiZu a Nokie, ale také skutečnost, že nový model by mohl mít tradiční design. nebo výbornou dostupnost.

Jak je vidět, detaily spolupráce MeiZu a Nokie se tedy dozvíme co nevidět. Za nás určitě doufám, že spolupráce nám konečně přinese smartphone Nokia poháněný Androidem.

Co se týče MeiZu M2, tam jsme o něco chytřejší. Podle čínského certifikačního úřadu bude smartphone vybavený 5-palcovým HD displejem, 64-bitovým čipset MediaTek 6735, 2GB operační paměti a 16GB vnitřní paměti, která bude dále rozšiřitelná prostřednictvím microSD karty. O focení se postará 13Mpx zadní fotoaparát a 5Mpx přední fotoaparát. Baterie by měla mít kapacitu 2700 mAh.

meizu-nokia

Zdroj: Gizmodo

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře