Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTIP redakce: Bezpečnostní aplikace Cerberus je po omezenou dobu zdarma

TIP redakce: Bezpečnostní aplikace Cerberus je po omezenou dobu zdarma

Aplikace vám umožní lokalizovat a sledovat ztracený (či odcizený) smartphone, spustit na něm hlasitý alarm, uzamknout ho, vymazat obsah z jeho vestavěné paměti i SD karty a mnoho dalších užitečných věcí.

Společnost LSDroid, která se zaobírá bezpečností mobilních přístrojů s Androidem, dnes oslavuje třetí narozeniny a při té příležitosti přichází se speciální akcí, která nechá málokoho chladným: po omezenou dobu 24 hodin nabízí zdarma ke stažení svou populární aplikaci Cerberus.

Ta přitom nepatří běžně k nejlevnějším. Abyste získali doživotní licenci, je nutné zaplatit 2,99 eur, v přepočtu zhruba 80 korun.

Cerberus toho umí opravdu požehnaně. Pomůže vám nejen s lokalizací, ale umožní také ztracený telefon nechat prozvonit (a to i v případě, že je v tichém režimu), uzamknout pomocí kódu nebo z něj na dálku smazat data, a to i z paměťové karty.

Kromě toho uživatel získá také přehled o stavu baterie svého zařízení, přístup k seznamu posledních odchozích a příchozích SMS/hovorů a pokud bude chtít, může si pomocí přední nebo zadní kamery nechat vyfotografovat okolí (snímek je automaticky odesílán na e-mail, který zadáte). Poslední verze s číselným označením 2.5 navíc doplnila i takzvaný radarový režim, který pro snazší lokalizaci zařízení aktivuje WiFi hotspot.

Pro získání doživotní licence je zapotřebí, abyste se přímo v aplikaci zaregistrovali (potvrzení vám poté přijde na e-mail, viz obrázek).

[appbox googleplay com.lsdroid.cerberus]

ss

Cerberus-login-640x269

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře