Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Level 22 je první stealth hra z pracovního prostředí

Tip na pařbu: Level 22 je první stealth hra z pracovního prostředí

Rána po bujarých večírcích bývají krušná. Jste nevyspalí, bolí vás hlava, někdy vám je dokonce špatně od žaludku a tak třeba i zaspíte do práce. Gary, hlavní hrdina hry Level 22 by vám mohl vyprávět.Tenhle nešťastník je na to ovšem ještě o poznání hůř. Minulý týden dostal v práci podmínku a tak se na své místo za kancelářským stolem musí dostat naprosto nepozorovaně. Pozdní příchod by pro něj znamenal rozvázání pracovního poměru!

A tak se hráči s Garym pouští na cestu plnou schovávání, snah o odlákání pozornosti spolupracovníků, ale i útěků na poslední chvíli. Level 22 je totiž nápaditá stealth hra, v níž namísto síly pravého háku upotřebíte svou nápaditost a taky pevné nervy. Trpělivě vyčkávat v kontejneru na odpadky dokud se ten lenoch z vedlejší kanceláře uráčí odejít z pauzy na cigaretu totiž zvládne jenom hráč s klidem tibetského mnicha. Vedle klasických překážek se pak ve hře setkáte i se zajímavými bossy, jejichž pokoření vyžaduje opravdu kreativní řešení, prozrazovat konkrétně, na co se máte těšit, však nebudeme.

Hra Level 22 zaujme pěknou kostičkovanou grafikou, zábavnými herními mechanismy a především osobitým humorem. Tak například strážné můžete odlákat na koblihu, před hlídkujícími nepřáteli se můžete schovat za noviny a Gary navíc vede mezi jednotlivými levely třaskavé rozhovory se svým kamarádem. Zkrátka a dobře, příjemná jednohubka, tedy alespoň pokud vlastníte zařízení s větším displejem. Na malých obrazovkách je tenhle titul nehratelný.

[appbox googleplay com.mangopub.level22]

[appbox googleplay com.Noego.Level22]

[appbox appstore 659295644]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře