Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyTechnická specifikace telefonu Sony Xperia Z3 a první fotografie ZDE!

Technická specifikace telefonu Sony Xperia Z3 a první fotografie ZDE!

Vedle technické specifikace nového modelu vlajkové lodi Sony jsou nyní dostupné i její první fotografie. Jak bude Sony Xperia Z3 vypadat a co bude v jejím těle tepat? 

Na první pohled je zřejmé, že rozmístění tlačítek na těle telefonu bude stejné, jako u Sony Xperia Z2. Změny se dočkalo jenom tělo telefonu, které bude mít zaoblenější hrany. Zdali bude rámeček telefonu opět hliníkový, nebo se výrobce rozhodl pro přechod na plast, z obrázků patrné není.

Vzhledem k tomu, že vlajkové lodě Sony vyplouvají na moře co půl roku, žádnou velkou revoluci nemůžeme očekávat ani co se hardwarové výbavy telefonu týče. Podle zpráv Evleaks na Twitteru by Sony Xperia Z3 měla mít displej s úhlopříčkou 5,15″ a Full HD rozlišením, uvnitř ní bychom pak měli najít procesor Qualcomm Snapdragon 801 s taktem 2,4Ghz pro každé ze čtyř jader, 3 GB paměti RAM a 16 GB vnitřní paměti. Rozlišení fotoaparátů zůstane na 20,7 Mpx, respektive 2,1 Mpx. Za operační systém telefonu pak Sony zvolila Android ve verzi 4.4.4 KitKat.

z3side

z3back

Jak vidíte, žádná výrazná změna oproti modelu Sony Xperia Z2 se opravdu nechystá. Dá se očekávat, že Sony přidá tak možná nějaké funkce, či senzory, to však pro majitele Sony Xperia Z2 nebude dostatečným důvodem pro změnu.

Zdroj: Evleaks

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře