Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Futurustické závodění Flashout 3D pro Android ve slevě

TIP na pařbu: Futurustické závodění Flashout 3D pro Android ve slevě

Venku je sice chladno, ale pokud budete chtít, můžete se zahřát v kokpitu vysokorychlostních bojových vznášedel budoucnosti. A nebude vás to ani moc stát. Flashout 3D pro Android je nyní ke stažení jen za 27,99 korun.

Hra od vývojářů z Jujubee nabízí perfektní grafiku s podporou Full HD displejů a několik způsobů ovládání: nabízí se gyroskop, kdy vznášedlo ovládáte nakláněním telefonu nebo několik variant rozložení tlačítek – záleží jen na tom, co vám nejvíce vyhovuje.

Se svým vznášedlem budete závodit v barevném futuristickém světě na mnoha tratích. Podíváte se například do New Yorku, Berlína nebo Pekingu. Těšit se můžete také na propracovanou kampaň a spoustu zbraní, které vám pomohou s likvidací protivníků.

Vývojáři dále upozorňují i na adaptabilní umělou inteligenci, která se přizpůsobuje tomu, jakým stylem hrajete a podporu TV Out, díky čemuž si můžete zapařit ve vašem obývacím pokoji na velkém televizoru.

[appbox googleplay pl.jujubee.flashout3dpaid]

[appbox appstore id563209339]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře