Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyZTE Nubia W5 bude pořádné dělo. Pod kapotu dostane procesor Snapdragon 801

ZTE Nubia W5 bude pořádné dělo. Pod kapotu dostane procesor Snapdragon 801

Čínské ZTE pod svojí luxusnější značkou Nubia připravuje smartphone s operačním systémem Windows Phone 8.1. Novinka Nubia W5 se výbavou bude moct poměřovat s nejlepšími mobily současnosti.

Podle dostupných informací má být nové ZTE velmi výkonné. Chybět totiž nebude dnešní standard u nejlepších smartphonů a phabletů čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801, paměť RAM má mít nadprůměrnou kapacitu 3 GB. Nová Nubia by měla být také smartphonem s gigantickou uživatelskou pamětí 64 GB. Fotoaparát má disponovat 13Mpx snímačem a pod zadním krytem bude schovávat akumulátor s velkorysou kapacitou 4 500 mAh.

O velikosti dotykového displeje a rozlišení nejsou dostupné žádné informace. Každopádně při pohledu na fotografii je zřejmé, že Nubia W5 je pořádný kus smartphonu a v ruce to pravděpodobně bude dost slušná „placka“.

V tuto chvíli ovšem není známo, kdy čínský výrobce svůj první telefon s Windows Phone 8.1 veřejnosti představí.

nubiaZdroj: GSMArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře