Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyTip na slevovou aplikaci zdarma: Stálý zákazník

Tip na slevovou aplikaci zdarma: Stálý zákazník

Před necelým týdnem spatřila světlo světa užitečná aplikace s názvem Stálý zákazník, jejímž hlavním cílem je ušetřit spotřebiteli peníze, a to díky využívání různých slevových nabídek. Aplikaci z kategorie lifestyle je prozatím k dispozici jen pro operační systém iOS. 

O co jde? Po registraci se octnete v hlavní nabídce, která je rozřazena do kategorií jako například obchody, jídlo, taxi, volný čas, auta, krása a zdraví a tak dále. Každá tato kategorie obsahuje podkategorie, které po rozkliknutí na vás vychrlí slibované slevové nabídky. Stálý zákazník má za sebou několik prvních dnů po spuštění, ale i tak již čítá kolem dvou desítek slevových poukazů. Není to sice žádná sláva, ale ti šťastnější z vás si jistě vyberou. Každým dalším dnem by se měly kategorie rozrůstat.

Kupón je označen zákaznickým číslem, jehož uvedení v obchodě je jediná podmínka pro použití. Pod číslem je o daném kupónu v krátkosti poreferováno. Nechybí kontaktní údaje pro dané služby a obchody v případě, že máte k nabídce jakýkoliv dotaz. Zajímavé nabídky lze ukládat na později.

Pokud stále nemáte slevových akcí a kupónů po krk, pak vyzkoušejte Stálého zákazníka, jako další možnou alternativu. Aplikace působí celkově příjemným dojmem.

[appbox appstore id949473739 ]

Jan Bíreš
Jan Bíreš
Student a redaktor, který píše články zaměřené na platformu iOS, především o užitečných aplikacích a návykových hrách.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře