Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyHuawei se stal partnerem hokejové reprezentace České republiky

Huawei se stal partnerem hokejové reprezentace České republiky

Společnost Huawei a Český svaz ledního hokeje oznámily navázání spolupráce v nadcházející důležité reprezentační sezoně. Výrobce mobilních telefonů se stává oficiálním partnerem českého národního hokejového týmu v roce, jehož vrcholem bude mistrovství světa pořádané v květnu v Praze a Ostravě.

Partnerství bylo symbolicky zpečetěno předáním nové podoby reprezentačního dresu Vladimírem Růžičkou do rukou ředitele terminálové divize Huawei pro ČR – Tonyho Ronga.  Spojení marketingu Huawei s ledním hokejem není novinkou. Ve své stěžejní kampani čínská značka spojila své jméno s legendou českého hokeje, Jaromírem Jágrem. Spolupráce s ním probíhá od října roku 2013.

Firma Huawei na českém trhu působí již 11 let a v současnosti patří k nejvýrazněji zastoupeným značkám mezi prodejci chytrých mobilních zařízení a doplňků a k preferovaným dodavatelům síťové infrastruktury tuzemských mobilních operátorů.

Vladimir_Ruzicka_Tony_Rong-1024x812

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře