Metro 2033 Wars je tahová strategie podle stejnojmenného knižního bestselleru


Metro 2033 Wars je tahová strategie podle stejnojmenného knižního bestselleru

Ruský knižní postapokalyptický bestseller Metro 2033 má další herní adaptaci. Tentokrát se však nejedná o first-person střílečku pro PC a konzole, ale o tahovou strategii se survival prvky pro mobily. 

V Metro 2033 Wars se staráte o skupinu přeživších, bojujete s nepřátelskými skupinami a mutanty a také se tmou. Hra je zasazená do otevřeného herního světa, respektive moskevského metra. Tam se totiž v knize Metro 2033 Dmitri Glukhowského ukryli poté, co na Zemi explodovala ničivá nukleární hlavice.

Jelikož je hra citelně políbená také žánrem survival, se svou skupinkou budete v metru hledat důležité zásoby a pokud to bude možné, všem hrozícím nebezpečím se z dálky vyhnete. Modří už vědí, že nábojů a zbraní v metru nikdy není dost a že každý škrábanec nakonec může vyústit v pořádnou katastrofu.

Metro 2033 Wars je dostupná pro Windows Phone 8. Na Windows Phone Storu ji koupíte za 2,99 dolaru.

The app was not found in the store. 🙁
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.