Středa, 17 dubna, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Zombie Road Trip pro Android

TIP na pařbu: Zombie Road Trip pro Android

Vývojáři ze studia Noodlecake, což jsou mimo jiné autoři populárních titulů Happy Jump a Trainyard, vydali jednoduchou oddechovku nazvanou Zombie Road Trip. V ní se stanete řidičem nevšedních vozidel, který se musí snažit jet co nejrychleji, aby ho nedostihli krvelační zombíci.

Krajiny, po kterých budete jezdit, jsou bohužel samý kopec. S vaším vozidlem tak budete provádět salta a dělat různé psí kusy, díky nimž navyšujete svou rychlost. Kromě zombíků, kteří běží za vámi, budete muset ale střílet a najíždět i do nemrtvých, jež přicházejí zepředu.

Tratí, na kterých bojovat o holý život, je v Zombie Road Trip celkem 5. Na projížďku pak můžete vyrazit v některém z 11 vozidel. Vývojáři se také pochlubili 5 unikátními zbraněmi, které poslouží ke zničení nemrtvých, grafikou ve vysokém rozlišení a pokročilou fyzikou.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře