Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyStudio Walt Disney znovu recykluje. 27. února uvede hru Temple Run: Oz...

Studio Walt Disney znovu recykluje. 27. února uvede hru Temple Run: Oz the Great and Powerful

Do kin se blíží nový film Oz the Great and Powerful (Mocný vládce Oz) a pochopitelně chybět nebude ani doprovodná hra. Studio House of Mouse se nic nového vymýšlet nechystá a proto opráší klasiku, která trhá všechny rekordy. Půjde o ?datadisk? k populárnímu Temple Run.

Na sociální službě Twitter na to upozornila Cecile Fouques, která ve studiu Walt Disney pracuje jako mediální zástupce. Hru Oz the Great and Powerful, což nebude nejspíše nic jiného než přeskinovaný Temple Run 2 s minimálními změnami, si budete moci stáhnout už 27. února. O ničem jiném Fouques neinformovala a tak zatím ani nevíme, na jaké mobilní systémy hra dorazí. Patrně ale půjde o Android a iOS.

8. března pak bude mít v Severní Americe premiéru kinech i stejnojmenný film, jehož režie se ujal Sam Raimi, který se proslavil trilogií o pavoučím muži.

Předchozí spolupráce obou studií vyvrcholila úspěšným spin-offem Temple Run: Brave.

 

 

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře