Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyO kapku víc ? Vykuk si přeje kamaráda. Pomůžete mu?

O kapku víc ? Vykuk si přeje kamaráda. Pomůžete mu?

V Google Play se objevila nová logická hra od českého studia Fivephones. V ní budete prožívat dobrodružství v roli malého panáčka s tykadélky a velkou usměvavou pusou. Vykuk žije v trávě, živí se čistou vodou a velmi by si přál kamaráda. Chceš mu pomoci?

Vaším úkolem bude přenést kapku vody lesem překážek na správné místo. Spadne-li voda dostatečně blízko cíle, pak nový kamarád vyroste. Vykuk bude šťastný a na travnaté louce bude o kamaráda víc. Hra vychází z fyzikálních zákonů. Kapka se při setkání s horkou překážkou odpařuje a pára stoupá vzhůru. Při srážce s chladnou překážkou mění opět své skupenství, padá dolů, nebo zmrzne, apod.

Ve verzi zdarma, která obsahuje reklamy, na vás čeká celkem 27 levelů. V placené verzi budete muset zdárně zdolat 72 levelů. Ovládání je řešeno náklonem zařízení nebo dotykem ? záleží jen na vás, co je vám bližší.

Pokud hru dohrajete, můžete se pustit do tvoření vlastních úrovní, které následně mohou hrát i ostatní uživatelé. O kapku víc (One More Drop) si lze stáhnout do přístrojů s Androidem ve verzi 2.2 a vyšší.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře