Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyTIP NA PAŘBU: Subway Simulator Prague Metro je zajímavý simulátor pražského metra

TIP NA PAŘBU: Subway Simulator Prague Metro je zajímavý simulátor pražského metra

Mezi hráči a to zvlášť na Androidu se už objevila pěkná řádka velmi netradičních simulátorů. Jen jeden z nich ovšem simuluje našinci něco tak blízkého, jako je pražské metro. Hra Subway Simulator Prague Metro se ovšem právě to vzala za své. 

V  Subway Simulator Prague Metro se stanete řidičem pražské soupravy metra a projedete se mezi libovolnými stanicemi linky A. Vaším úkolem přitom je s metrem zastavovat co nejpřesněji na červených značkách, za což jste odměňováni body.

Jakmile v zastavíte na znamení, samozřejmě musí následovat hlášení, v jaké stanici se nacházíte a nakonec také otevření dveří. To samé potom následuje i v opačném sletu. Bohužel ve hře aktuálně nejsou cestující, po nichž fanoušci hry aktuálně volají. Autoři však slíbili neustálé zlepšování, tak doufejme, že se na cestující co nejdříve dostane. Také by neškodilo přidal další dvě linky metra, ale to už bychom byli asi moc nároční.

Co naopak potěší, je velmi věrné grafické zpracování. Každou zastávku poznáte podle vzhledu a až na chybějící zábradlí nelze autorům co vyčíst. Maximálně věrohodně to působí i v tunelu, ale to jenom ve chvíli, kdy si rozsvítíte. Hlášení „Nástup a výstup, dveře se zavírají“ a další je původní.

Subway Simulator Prague Metro je aktuálně dostupná pouze pro platformu Android. Z Google Play si ji můžete stáhnout zdarma, jen za cenu znázorňované reklamy.

subway-simulator-praque-metro-obr

[appbox googleplay com.WAPP.SupwaySimulatorA]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře