Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyV minimalistické strategii Dictator: Revolt se stanete diktátorem banánové republiky

V minimalistické strategii Dictator: Revolt se stanete diktátorem banánové republiky

Toužíte po tom stát se představitelem malého tropického státu a pevnou rukou vládnout všem jejím obyvatelům? V tom případě si pořiďte strategii Dictator: Revolt a pusťte se do toho!

Z názvu hry jste už pravděpodobně odhadli, že vaše vláda nebude probíhat vždy úplně čistě. Jakožto diktátor se nesmíte štítit zastrašování politických oponentů, podrazů na obyvatele státu, lhaní a dalším machinacím, které vás u koryta udrží co nejdéle. V této hře se samozřejmě může vyplatit i čestný přístup k věci, ale jenom když ho použijete zcela okrajově a ve chvílích, kdy je to nezbytně nutné. Ale na to už si jistojistě přijdete sami.

Dictator: Revolt se hraje na tahy, kdy je před vás v každém kole předložena událost, či nějaký problém a vy si vyberete, jak se k tomu postavit. Tak například váš syn se při fotbalovém utkání nechal slyšet, že váš politický oponent je neschopný. Podpoříte jeho tvrzení, nebo ne? Takovýchto otázek je ve hře pořádná hromada, přičemž na každém vašem tahu opravdu záleží. Cílem hry je dostat se až na vrchol v co nejkratším časovém údobí.

Dictator: Revolt je velmi příjemná minimalistická hra, takže se s jejím ovládáním a vůbec principy vypořádá opravdu každý bez rozdílu předchozích zkušeností se strategiemi, či hrami obecně. Bohužel k tomu však musím dodat, že hra je pouze v angličtině a že na této znalosti opravdu záleží, neboť kladeným otázkám musíte velmi dobře rozumět. Na druhou stranu, nejedná se o žádné rozsáhlé elaboráty, takže s troškou snahy a anglickým slovníkem docela dobře vystačíte.

Strategie Dictator: Revolt je k dispozici pro Android, iOS i Windows Phone. Na Google Play, App Store a Windows Phone Store si ji můžete pořídit bez centu za dolar.

dictator-revolt-obr

[appbox googleplay com.tigrido.dictator.revolt1]

[appbox appstore 943419894]

[appbox windowsphone f8b7d4a2-833d-4da7-94ed-4e1a727fcd41]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře