Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Steve Wozniak hlavním hrdinou hry Vengeance: Woz With A...

TIP na pařbu: Steve Wozniak hlavním hrdinou hry Vengeance: Woz With A Coz

Včera konečně byla uvedena hra, na jejímž vývoji se aktivně podíleli spoluzakladatel společnosti Applu Steve Wozniak a známý hollywoodský herec Danny Trejo. Pokud máte rádi ryzí a neklasičtější z klasických 2D skrolovacích stříleček a osmibitovou grafiku, tak si Vengeance: Woz With A Coz zcela určitě zamilujete.

Hlavní postavou hry je Woz, superhrdina městečka Fusion City, kterému padouch a zločinec Ricardo White unesl manželku J-Woz. Vy se tak vydáváte na cestu za pomstou. Woz bude muset skákat přes překážky, potápět se a především střílet a střílet, aby svou milovanou zachránil.

Na hráče čeká obsáhlý zbraňový arzenál (zbraně lze v průběhu hraní vylepšovat), souboje s tuhými protivníky, různé bonusy a spousta vtipných hlášek, které jsou kořením hry.

Vengeance: Woz With A Coz je optimalizovaná pro iPhone 5. Zahrát si ji můžete ale také na iPadu 2 a vyšším a iPhonech 3GS, 4 a 4S. Na první generaci tabletu Applu hra kvůli nízké kapacitě operační paměti padá. Vývojáři slibují opravu v další aktualizaci.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Vengeance Woz With A Coz/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře