Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyKonečná! Telefon LG Optimus 7 nedostane systém Windows Phone 7.8

Konečná! Telefon LG Optimus 7 nedostane systém Windows Phone 7.8

Pro majitele mobilního telefonu Optimus 7 máme špatnou zprávu. Podle posledních zpráv totiž nedostane aktualizaci na operační systém Windows Phone 7.8, který by měl přinést inovovanou pohotovostní obrazovku se třemi typy dlaždic či sdílení souborů prostřednictvím rozhraní Bluetooth.

Informace vyšla najevo poté, co se jeden z majitelů tohoto mobilu technické podpory LG v Polsku dotázal, kdy bude distribuce aktualizace zahájena. V odpovědi bylo napsané: „Vezměte prosím na vědomí, že s aktualizací na verzi 7.8 pro model E900 nepočítáme.“

Důvod, proč LG od ní upustilo, není znám. Verzi 7.8 zcela určitě dostanou modely Nokia Lumia 800 a 900 a patrně také obrovský telefon HTC Titan.

I přesto, že to s novějším systémem pro Optimus 7 zatím nevypadá moc růžově, doufáme, že výrobce své rozhodnutí ještě přehodnotí.

LG Optimus 7

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře