Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyZábavná oddechovka Granny Smith aktualizována o 9 nových levelů

Zábavná oddechovka Granny Smith aktualizována o 9 nových levelů

Takže co si pro nás herní studio Mediocre připravilo tentokrát? Inu, aktualizaci populární hry Granny Smith, jejíž hlavním hrdinou je stará čiperná babička, které malý zloděj ukradl jablíčka. Babička se ale jen tak okrást nenechá, opráší kolečkové brusle a vydá se zlobivého klučinu dostihnout a získat svá jablka zpět.

Aktualizace přináší opravy chyb, které hráčům pily krev, a také devět bonusových levelů. Ty jsou nahodile rozptýleny mezi ostatními úrovněmi. Hra také nově nabídne novou obtížnost pro hráče, kteří mají pro strach uděláno. Malý zloděj je v režimu ?Hard? ještě rychlejší a chytit ho opravdu není žádná legrace.

Ovládání Granny Smith je jednoduché. Babička se sama rozjíždí a dále ji ovládáme pouze dvěma tlačítky v rozích obrazovky. Nalevo je tlačítko pro ovládání hole a napravo ovládáme babiččin výskok.

Stahujte:

Granny Smith

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře