Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu – Rogue: Beyond The Shadows pro Android

TIP na pařbu – Rogue: Beyond The Shadows pro Android

Nabídku obchodu Play pro zařízení s Androidem obohatila novinka Rogue: Beyond The Shadows. Jde o singleplayerové akční RPG s pěknou 3D grafikou, spoustou efektů a zábavným obsahem.

Celý váš život jste žili v rodném městě a znal se osobně se všemi jeho obyvateli. Jednoho dne se náhle probouzíte uprostřed lesa. Jste sám, ztracený a zmatený. Vracíte se domů, ale nikdo si nepamatuje, kdo jste. Cítíte, že se stalo něco hrozného a právě v ten okamžik vaše dobrodružství začíná.

Na cestě za poznáním pravdy budete prozkoumávat fantasy svět plný magie, bojovat se skřety, kostlivci a dalšími potvorami. Během hraní na vás čeká také nakupování nových zbraní a dalších předmětů, stejně jako vylepšování jednotlivých skillů.

Zajímavostí je přítomnost možnosti vytvářet vlastní questy, které se po schválení vývojářů objeví v dalších updatech hry.

Novinka Rogue: Beyond The Shadows je sice zdarma, obsahuje však rušivé reklamy. Za malý poplatek v nastavení hry se jich ale můžete zbavit.

Minimální požadavky:

  • Android 4.0 Jelly Bean
  • Procesor: Dvoujádrový 1,2 GHz
  • Paměť: minimálně 1 GB RAM
  • Volné místo: 700 MB

rogue-beyond-pr-1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře