Úterý, 25 června, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Joe Danger pro iOS, aneb staňte se kaskadérem na...

TIP na pařbu: Joe Danger pro iOS, aneb staňte se kaskadérem na plný úvazek

Šílený kaskadér Joe, který předváděl neskutečné kousky už na videoherní konzoli PlayStation 3, si chce v sedle své mašiny podmanit hráče s iOS. Ti se mohou vyblnout v pěti různých světech, které čítají dohromady 50 levelů. Zatímco úvodní zvládnete levou zadní, ty závěrečné jsou už opravdu, opravdu těžké a dají vám pořádně zabrat.

Vývojáři hru plně přizpůsobili ovládání na dotykových displejích. Joe jede automaticky dopředu, po vás se jen chce, abyste sbírali všechno možné, uhýbali překážkám a dělali různé psí kousky. Hlavním hrdinou je šílený kaskadér Joe, kterému musíte pomoci dostat se znovu na vrchol popularity.

Grafické zpracování je výborné. A o mnoho pozadu nezaostává ani hudební stránka. Výbornou arkádu Joe Danger si můžete koupit za necelých 70 korun. Verze pro Android bude údajně uvedena později.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/JDanger/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře