Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkySpolečnost LG prodala 1 milion chytrých telefonů Optimus G

Společnost LG prodala 1 milion chytrých telefonů Optimus G

Prodej nového chytrého telefonu Optimus G společnosti LG během zhruba čtyř měsíců od uvedení na trh překročil hranici 1 milionu kusů. Upozornil na to server PocketDroid. LG svůj nejvybavenější model uvedlo na trh v průběhu října loňského roku.

Pro druhého největšího prodejce mobilů a tabletů v Koreji je výše prodaných kusů příjemným překvapením, a to zejména proto, že 4,7palcový model oficiálně prodává zatím pouze ve čtyřech státech: Jižní Koreji, Japonsku, Kanadě a Spojených státech amerických.

Podle mluvčího LG firma nabídne svůj nejvýkonnější model v prvním čtvrtletí 2013 také Evropě a obrovskému čínskému trhu.

Ačkoli se model Optimus G ještě ani pořádně nezačal prodávat, už se hovoří o jeho nástupci. Optimus G Pro by měl být představen zanedlouho na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře