Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyPrvní render připravovaného smartphonu HTC M7?

První render připravovaného smartphonu HTC M7?

Na web se dostal nejspíše první render nové vlajkové lodě společnosti HTC. Model je známý pod kódovým označením M7 a měl by se pochlubit špičkovými hardwarovými parametry. Tchajwanský výrobce si od něj slibuje, že mu pomůže ze současných finančních problémů.

Mobilní telefon by měl obsahovat displej s úhlopříčkou 4,7 palce, což ve výsledku znamená extrémní jemnost 448 ppi (bodů na palec), čtyřjádrový procesor Spandragon S4 taktovaný na 1,7 GHz s grafikou Adreno 320, 2 GB RAM a interní paměť pro uživatelská data v kapacitě 32 GB.

Na trh má přijít s Androidem Jelly Bean a grafickou nadstavbou Sense 5. Použitý snímač typu CCD by měl umět fotografie v rozlišení až třináctmegapixelů. Na oficiální představení novinky M7 si ale musíme počkat na veletrh Mobile World Congress, který se bude konat v Barceloně ve dnech 25. až 28. února.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře