Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyTip na pařbu: Biz Builder Deluxe od Kairosoftu vás nechá stavět komerční...

Tip na pařbu: Biz Builder Deluxe od Kairosoftu vás nechá stavět komerční zónu

Kairosoft Studios se proslavili obchodními a budovatelskými strategiemi, v nichž stavíte zaoceánské lodě, staráte se o chod lázní atd. Pokud jste některou z mnoha strategií od Kairosoftu hráli, pravděpodobně jste si toto studio zamilovali. A pokud jste od od něj nic nehráli, měli byste to rychle napravit. A to třeba rovnou nejnovější hrou Biz Builder Delux. 

Ve hře Biz Builder Delux na vašich bedrech spočine osud jedné komerční zóny. Vaším úkolem bude dovést ji k rozkvětu, uspokojit své zákazníky a vydělat pořádnou hromadu peněz. Společně s tím přijde i rozšiřování vašeho majetku, stavebních pozemků i celé vaší nabídky. Oproti svým předchůdcům Biz Builder Delux přináší i několik drobných novinek, všechny se ovšem vedou v duchu evoluce, takže i zde najdete především velmi chytlavé herní principy, které vám nedají spát dokud se ve hře nedostanete do zdárného konce.

Samozřejmostí Biz Builder Delux je také kostičkované retro grafika, která přichází i s typickými roztomilými detaily. Ty vás chytnou za srdce i pokud retru zrovna moc nefandíte. Uživatelské rozhraní se od posledně také moc nezměnilo, to znamená, že všechno je pěkně přehledné a najdete to přesně tam, kde byste to logicky očekávali.

Více o hře Biz Builder Deluxe zatím není třeba prozrazovat, snad jen to, že vás vyjde přibližně na 95 korun a v současné době si ji stáhnete pouze v Google Play. Kdy a zdali se dostane také na iOS není známo.

biz-builder-deluxe

biz-builder-deluxe2

[appbox googleplay net.kairosoft.android.townshop_en]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře