Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySHIFT: Upravujte fotografie filtry, které si vytvoříte úplně sami

SHIFT: Upravujte fotografie filtry, které si vytvoříte úplně sami

O Vánocích není nouze o zajímavé situace, které si říkají o zachycení. Pokud se ve vašem smartphonu za tu dobu nahromadily zajímavé fotografie a vy byste je před vypuštěním mezi své známé chtěli trochu přikrášlit, máme pro vás tip na aplikaci. Jmenuje se SHIFT a nabízí širokou paletu možností  úpravy filtrů, takže vás ve vašem kreativním rozletu nebude omezovat.

Základem všech editorů fotografií jsou přednastavené filtry, které snímkům dodávají určitý nádech, nebo podporují jejich stávající náladu. Srdcem SHIFtu je přitom možnost nastavit si tyto filtry přesně podle sebe. Ano, slyšíte správně, v aplikaci SHIFT si vedle úpravy samotných fotografií můžete upravit i filtry, které na fotografie použijete.

Úprava filtru v aplikaci SHIFT probíhá následovně. Na vybraném snímku označíte tři body, které budou fotografii měnit různou kombinací filtrů a následně budete klikat na tlačítko „random“ až do té doby, než ve fotografii nepřistane požadovaný nádech. Vzniklý filtr si samozřejmě můžete uložit a vytvořit s ním třeba celou sadu fotografií. Zajímavý nápad, že? Škoda, že aplikace SHIFT v podstatě nic jiného neumí. Na úpravu jasu a kontrastu, ale i dalších maličkostí se nejspíše dočkáme, ale až s příchodem prvního updatu.

SHIFT je  v současné době dostupný pro iOS i Android.

shift-editor-filtru

[appbox googleplay com.pixite.shift]

[appbox appstore 939767518]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře