Pátek, 14 června, 2024
DomůNovinkyTIP na aplikaci: Smart ČPP je šikovný pomocník a rádce

TIP na aplikaci: Smart ČPP je šikovný pomocník a rádce

Necestujte sami. S aplikací Smart ČPP budete mít svého šikovného pomocníka vždy na dosah ruky. Pomůže vám nejen v krizových situacích, při nehodě, poruše, ale také poskytne široké spektrum informací a rad, které se vám nejednou budou hodit.

?Pro majitele chytrých telefonů a podobných zařízení jsme vyvinuli novou volně dostupnou aplikaci pod názvem Smart ČPP, která představuje šikovného pomocníka pro všechny řidiče v nesnázích,? uvedla manažerka projektového týmu ČPP Silvie Waisserová.

Nejdůležitější funkcí aplikace je pomoc v případě nehody či poruchy vozidla, od možnosti nahlášení škody až po zaslání dokladů a fotodokumentace přímo z místa nehody. V případě nutnosti zásahu asistenční služby pak uživateli poskytne i

přímé spojení a odeslání souřadnic nepojízdného vozidla, pro rychlejší lokalizaci řidiče potřebujícího pomoc.

Nedílnou součástí Smart ČPP jsou také užitečné informace, jak postupovat při nehodě u nás i v zahraničí, přehled ambasád a základních mezinárodních silničních pravidel a čísla tísňových linek. Aplikace umožňuje i sjednání pojištění, a v případě potřeby vás také nasměruje k nejbližší pobočce ČPP ? podporuje on-line sledování stavu vyřízení škody a přímé vkládání dokumentů k pojistné události. Jak totiž všichni dobře známe, rychlejší přístup k informacím a jednodušší oboustranná komunikace výrazně zrychluje proces likvidace škody.

Aplikace Smart ČPP nab

zp8497586rq
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře